GPC Parcel Services logo Kuriérske služby pre veľké firmy i bežných ľudí...

GPC Parcel Services

Poskytujeme prvotriedne služby našim firemným partnerom, e-shopom a organizáciám na dlhodobej báze. Taktiež doručujeme balíky jednorazovo bežným ľuďom za ceny, ktoré vysoko konkurujú poštovému kuriérovi avšak komfortom ho ďaleko presahujú.Základné pilére projektu


Projekt GPC Parcel Services je spoločným majetkom spoločností GPC Ideas, s.r.o. a spoločnosti GPC Retail, s.r.o.

Základné pilére projektu

Pridajte sa k silným

Staňte sa partnerom našej logistickej skupiny a využívajte tak výhody veľkoodberateľov zasielateľských služieb. Poskytneme Vám cenu akú by ste ako jednotlivec nedostali. Naša sila spočíva v objeme, pridajte sa k nám aj Vy.

Vybraná ponuka služieb

Z dlhoročných skúseností so zasielaním vieme, že prioritne sa využíva len úzko špecifikovaná paleta služieb. Vsadili sme na túto kartu a partnerom ponúkame len to čo naozaj potrebujú. Tak vieme zaručiť vysoko konkurenčné ceny. Prioritne sa nezaoberáme doplňujúcimi službami, ktoré by nás zbytočne predražovali, avšak rešpektujeme i zvýšené nároky niektorých partnerov a to za štandardné ceny.

Jasné podmienky spolupráce

Nemáme radi "malé písmená" a poznámky pod čiarou. Preto Vám ochotne poskytneme všetky potrebné informácie na našich stránkach, či osobne na mailových adresách alebo tel. číslach. S našimi budúcimi i aktuálnymi klientami jednáme vždy narovinu, bez zbytočných odkladov a odkazovaní na tretie osoby.

Individuálny prístup

Sme zástancami myšlienky, že každý partner je unikátny a preto nie je možné nastaviť podmienky pre všetkých rovnako. Z tohto dôvodu potrebujeme poznať Vaše požiadavky čo najpresnejšie. Ak teda máte záujem o využitie našich služieb, vyplňte prosím dopytový formulár a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.